Základní nepodmíněný prezidentObčané mají nárok na prezidenta!

Mají nárok na prezidenta bez ponižujícího chodění k volbám. Volby nejsou cool. A přemýšlet o tom, koho zvolit, je ubíjející. A řešení je velice prosté, umělá inteligence najde základního nepodmíněného prezidenta. Stane se prezidentem bez jakéhokoli našeho snažení a úsilí.

Základní nepodmíněný prezident musí splňovat několik základních podmínek:

  1. Musí sjednocovat lidi. Je potřeba, aby se všichni shodli na jeho hodnocení. Protože neexistuje možnost shody v tom, co je dobrý prezident, musí se najít shoda v tom, co je špatný prezident. Bude-li prezidentem opravdový idiot, a nejlépe současně zločinec, národ to sjednotí.
  2. Nesmí mít názor. Názor může působit mikroagresi a může někoho zraňovat. Názor může budit rozporuplné emoce. Názor rozděluje. My chceme prezidenta bez názoru.
  3. Prezidenta nesmí nikdo znát. Jak to bude někdo známý, někdo s ním může mít problém.
  4. Prezident musí být gendrově neutrální. Nesmí mít pohlaví. Potřebujeme dokonale bezpohlavní neidentifikovatelnou osobnost, protože jinak se nevyvarujeme gendrové nevyváženosti.
  5. Prezident nesmí mít žádné pravomoci a žádné povinnosti. Nesmí nic dělat. Jakmile by něco dělal, byl by to jistě problém, protože jeho počínání by jistě vzbudilo kotroverze a to prezident nesmí.
  6. Prezident nesmí mít minulost. V minulosti by totiž mohl něco dělat a to může rozdělovat národ – a to nechceme. Chceme naprosté jelito, které nikdy nic nedělalo.

Z toho vychází, že to musí to být robot, žádný člověk by souběh daných podmínek nesplnil. Bude třeba prezidenta vyrobit speciálně pro ten účel. K žádnému jinému účelu nesmí být využitelný. Musí to být robot dokonale neužitečný bez jakékoli funkce a možnosti ho k čemukoli použít. Jeho pohyb musí být směšný, dálkové ovládání nespolehlivé. Měl by být hodně drahý a co nejvíc poruchový. Vlastně by vůbec neměl fungovat.

3900 Celkem čtenářů 1 Dnes čtenářů
https://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2018/01/cz.jpghttps://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2018/01/cz-150x150.jpgTomášEsejeSpolečnostVšechny rubrikyprezident,volby,základní nepodmíněnýObčané mají nárok na prezidenta! Mají nárok na prezidenta bez ponižujícího chodění k volbám. Volby nejsou cool. A přemýšlet o tom, koho zvolit, je ubíjející. A řešení je velice prosté, umělá inteligence najde základního nepodmíněného prezidenta. Stane se prezidentem bez jakéhokoli našeho snažení a úsilí. Základní nepodmíněný prezident musí splňovat několik...Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii