Na veškerý obsah webu www.sedmavlna.cz se vztahuje copyright. Pokud chcete přebírat obsah z webu www.sedmavlna.cz, je třeba respektovat následující pravidla. Ale myslím, že jsou velmi vstřícná.

Nemám s tím problém a nebudu po vás chtít žádné poplatky. Budu rád, když mi pošlete upozornění, že to děláte, ale nelpím na tom, můžete to udělat bez mého předchozího souhlasu, pokud dodržíte dvě následující podmínky:

  1. Převezmete kompletní text a nebudete do něj dělat ŽÁDNÉ obsahové úpravy. Výjimky jsou zřejmé překlepy, vypadlá písmena nebo chybějící interpunkce, anebo zvýraznění toho, co byste rádi zvýraznili – třeba tučným nebo proloženým fontem.
  2. Pod (nebo před) textem na vašem webu uvedete mě jako autora ve formátu mé jméno a klikatelný název tohoto webu – tedy Tomáš Houška, www.sedmavlna.cz.

Tu a tam někdy s odstupem sám opravím nějaké chyby, nebo přeformuluju třeba vybočení z větné vazby, kterého se mohu dopustit při rychlém psaní.  Když píšu, jsem často soustředěný na obsah a nechávám za sebou překlepy a chyby. Pokud přeberete nezkorigovanou verzi a bude se po čase maličko lišit od té později opravené, není to váš problém a nemusíte to řešit.

Z výše uvedeného vyplývá, že nenesu odpovědnost za to, kdo mé články přebere a pokud jsou někde citované, nemusí to automaticky znamenat, že podporuju daný server nebo třeba politickou stranu, dokonce o tom ani nemusím vědět.

Pokud z tohoto webu chcete přebírat častěji nebo pravidelně, potěšíte mě buď finanční podporou nebo třeba i tím, že si koupíte některou z mých knížek. Třeba jako ebook tady >> nebo tištěnou knížku či nějaký jiný dárek  tady>>.

Pokud chcete obsah jen linkovat a sdílet, samozřejmě máte volné ruce a budu rád, když ho takto budete šířit do světa.

8057 Celkem čtenářů 4 Dnes čtenářů