prezident 2018V případě prezidentských voleb 2018 by se nemělo sázet na to, kdo vyhraje, ale jestli bude druhé kolo.

Fans hnutí Sorry jako, líp už bylo budou volit Zemana. Komunisti taky,  krev neni voda, a jednou komunista, vždycky komunista. Voliči Otce, syna i ducha Křesťanských demokratů budou volit Drahoše. Ti nekonformní dají přednost Horáčkovi, protože umí psát lepší texty. Prvního ledna nicméně startuje nadační fond Bůh s námi!, který Drahošovi uspořádá sbírku na dioptrické brýle, aby nemusel nosit fake. V SPD budou ti poslušní volit Hanniga a jeho volební hvězdy osmdesátých let, ti neposlušní Zemana, a rebelové zkusí falešné volební lístky pro Ortela. Odéesáci to hodí Topolovi, který se zatím vrátil z Lisabonu. Piráti zkusí hacknout informační systém, na kterém se budou sčítat hlasy, a protože v něm vyjde, že hlasovalo něco přes 7 miliard voličů, zkusí prosadit zákon, že prezidenta budeme legálně sdílet. Vzhledem k tou, že většině lidí může být celý prezident opravdu ukradený, mohlo by to i projít. No, a sociální demokracie bude osobu optimálního kandidáta probírat na svém sjezdu v dubnu.

Zelení zkusí prosadit kvóty, aby na devět kandidátů připadlo povinně i devět kandidátek, pět homosexuálů, tři transsexuálové a jedno osobo třetího pohlaví. Tím mezi kandidáty dostanou celou svou členskou základnu a polovinu voličů. Mezi Svobodnými vypukne zásadní spor o tom, jestli je prezident zlo ze svého principu, nebo až ve spojení s aplikovanou politikou, přičemž výsledkem bude potvrzení ideologicky čistého prohlášení, že v ANKAPU žádní prezidenti nebudou, protože klasici rakouské školy se o něm nezmiňují. Kandidát Realistů slíbí tank do každé tradiční rodiny a tím státu ušetří náklady za provoz všech 30 pojízdných tanků, které máme.

Kandidátů je prý víc, ale na ty ostatní si nemůžu vzpomenout.

Jestli se bojíte, že se po prvním kole budete muset jít ožrat, nečekejte a učiňte tak hned.

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

SaveSave

9747 Celkem čtenářů 4 Dnes čtenářů
https://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2017/12/prezident-181.jpghttps://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2017/12/prezident-181-150x150.jpgTomášEsejeSpolečnostVšechny rubrikyprezidentV případě prezidentských voleb 2018 by se nemělo sázet na to, kdo vyhraje, ale jestli bude druhé kolo. Fans hnutí Sorry jako, líp už bylo budou volit Zemana. Komunisti taky,  krev neni voda, a jednou komunista, vždycky komunista. Voliči Otce, syna i ducha Křesťanských demokratů budou volit Drahoše. Ti nekonformní...Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii