V Indii žije asi tak 300 milionů lidí pod hranicí bídy. V Číně asi tak miliarda lidí úpí v totalitním systému, který Amnesty dlouhodobě kritizuje.
V islámském světě v různých zemích žije asi tak půl miliardy žen, které jsou vystaveny domácímu násilí, které je nadto legitimizované středověkými zákony oněch zemí. A v Rusku je opozice zahnaná do kouta takovým způsobem, že by si všichni veřejní či skrytí odpůrci Putina jistě zasloužili statut uprchlíka.

Proč to zmiňuji? Protože orgány EU nejednají. EU by měla všechny tyhle lidi prostě přijmout, jsou to skutečná oprávnění žadatelé o azyl! Vyřešilo by nám to porodnost. A to naprosto dokonale. Už bychom nemuseli řešit, jestli naši vlastní mladí lidé nemají náhodou málo dětí. Problém by zmizel, nebylo by žádoucí, aby měli děti vůbec! Imigranti by se dokonale postarali o porodnost.

Považte, hned dvě velké bolesti světa by byly vyřešené jednou ranou. Skoro dvě miliardy běženců by nalezly nový domov a Evropská unie by mohla odškrtnout otázku klesající porodnosti.

Kde je Dienstbier? Co Šabatová? Co eurokomisaři? Proč už neexistují plány na spásu všech běženců v Evropě?!

Zdroj: http://houska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=461680

6973 Celkem čtenářů 4 Dnes čtenářů
TomášMigrační vlnaSekulární společnost a islámSpolečnostVšechny rubrikymigrace,migrační vlnaV Indii žije asi tak 300 milionů lidí pod hranicí bídy. V Číně asi tak miliarda lidí úpí v totalitním systému, který Amnesty dlouhodobě kritizuje. V islámském světě v různých zemích žije asi tak půl miliardy žen, které jsou vystaveny domácímu násilí, které je nadto legitimizované středověkými zákony oněch zemí....Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii