Téma islámu se stává dělící čarou. Buď jste ti správní, co chápou, že islám je náboženství míru a je vlastně úplně cool, nebo jste zavrženíhodní omezení náckové, xenofobní omezenci, co by nejraději vyhladili 1,5G hodných muslimů.

Kdysi jsem si říkal, že příští válka v Evropě bude válkou občanskou a povedou ji potomci nativních Evropanů proti imigrantům. Ale to jsem se pletl. My si totiž stačíme sami. Bojovat proti sobě budou Evropané, kteří budou cítit příslušnost k evropské civilizaci a hájit svobodu, a na druhé straně jiní Evropané, kteří jim tuto příslušnost budou chtít zakázat a budou se snažit uzákonit jediný správný pohled na svět.

Přeháním? Vůbec ne, třeba ve Švédsku nejen zrušili volby a uzákonili přetrvání současné koalice na mnoho let dopředu, ale také jednají o zákoně, který kritiku islámu a imigrace učiní trestným činem. Koneckonců, podíváte-li se na web naší místní strany zelených, možná v první chvíli znejistíte, jestli se jim tam nenaboural hacker a nenapsal tam ty šílenosti jen proto, aby je znemožnil. Obávám se, že ne. Zelení tolik touží po zeleném praporu, že když ztratili schopnost prosazovat reálnou ekologicky moudrou politiku, pozvedli zelený prapor islámu.

Pokračovat ve čtení celého článku na: http://houska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=450629

17935 Celkem čtenářů 6 Dnes čtenářů
https://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/islam.jpghttps://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/islam-150x150.jpgTomášSekulární společnost a islámSpolečnostVšechny rubrikycenzura,islám,kritika islámu,nátlakové skupiny,občanská společnostTéma islámu se stává dělící čarou. Buď jste ti správní, co chápou, že islám je náboženství míru a je vlastně úplně cool, nebo jste zavrženíhodní omezení náckové, xenofobní omezenci, co by nejraději vyhladili 1,5G hodných muslimů. Kdysi jsem si říkal, že příští válka v Evropě bude válkou občanskou a povedou...Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii