Z novin mám pocit , že kdesi v Africe vybouchla sopka, zemětřesení vyhladilo část obyvatel, pobřežní vesnice smetla následná přílivová vlna a chaosu zneužil jakýsi tajemný krutovládce, který chce vyhladit všechny obyvatele.

Ženy a děti, stejně jako senioři, již zemřeli a posledními přeživšími, kteří hledají spásu na lodích do Evropy jsou mladí muži.

Nebo je to jinak? Možná se pletu, ale v tom případě něco hrubě nesedí s používanou sémantikou. Jestli totiž dotyční neprchají by zachránili holý život, těžko o nich můžeme psát jako o běžencích či uprchlících. Protože to žádní běženci ani uprchlíci nejsou. Jde o klasickou invazi, chceme-li zůstat v korektní rovině oproštěné od jakýchkoli emocí, o ekonomicky motivovanou migraci.

Pokračování na blogu: http://houska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=459186

225958 Celkem čtenářů 3 Dnes čtenářů
https://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/mapa-islám.pnghttps://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/mapa-islám-150x150.pngTomášMigrační vlnaSekulární společnost a islámSpolečnostVšechny rubrikyinvaze,migrace,migrační vlna,migranti,uprchlíciZ novin mám pocit , že kdesi v Africe vybouchla sopka, zemětřesení vyhladilo část obyvatel, pobřežní vesnice smetla následná přílivová vlna a chaosu zneužil jakýsi tajemný krutovládce, který chce vyhladit všechny obyvatele. Ženy a děti, stejně jako senioři, již zemřeli a posledními přeživšími, kteří hledají spásu na lodích do Evropy...Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii