Tak čtu o tom, jak u nás za desítky milionů tvrdě maká jakási neziskovka na projektu Hate Free. Něco jim prý nasypali Norové přes své fondy, ale hlavně to platí Úřad vlády a jeho Agentura pro sociální začleňování
a něco i Česká televize, zvaná veřejnoprávní. Tedy vlastně, platíme to my, daňoví a televizní poplatníci.

Budují zóny prosté nenávisti a chtějí, aby se měřilo všem stejně. A pod tím obrázky usměvavých sympatických imigrantů z jižních zemí s nápisem, že jejich jménem to není. To mě uklidnilo.

Nebudou nás přesvědčovat, že islám nemá nic společného s politikou a je jen náboženstvím, a to velmi mírumilovným. Přiznám se, že když člověk co den vidí ve zprávách nějakou tu, jistě smyšlenou, zprávu o masakrech, vraždění, sebevražedných atentátnících…  a pod tím častušky o tom, že s tímhle islám nemá nic společného a islámu se není třeba bát, bát se začínám.

V jednu chvíli jsem měl pocit, že nás chtějí přesvědčit, že Česko je země plná nenávisti a je třeba to z nás nějak vykořenit. Když norská sociálka nestačí na jednotlivé děti odebrané k převýchově, zkusí to s celým národem, peníze na to, zdá se, má.

Ale pochopil jsem, jak to myslí. Všem měřit stejně. Platí u nás nějaké zákony, tedy musí platit pro všechny. Podřezávání zvířat je týráním a to tedy pro všechny, takže skončí výjimka pro halal porážky. Přestane také to věčné handrkování, že tělocvik ve školách se týká všech žáků, tedy i těch muslimských a není to xenofobie a rasismus. Už jen proto, že islám není rasa.

Ale především, budou bojovat proti nenávisti. Tedy i proti sebenenávisti a proti šíření pocitu dědičného hříchu. To je dobře. Když mi někdo vysvětluje, že terorismus v evropském metru je adekvátní reakcí na náš kolonialismus a křížové výpravy, nemůžu nevzpomenout na odpovídající psychiatrickou diagnózu a náboženský mýtus. Protože já jsem nikdy žádné kolonie neměl, my ostatní většinou také ne, neukradli jsme ani metr Arabského poloostrova, dokonce jsem na Arabský poloostrov nepřivezl ani jeden výtisk Bible, vy jistě také ne, a dokonce myslím, že ani ti nejzbabělejší politici v čele naší diplomacie to neudělali, tak je určitě dobře necítit vůči muslimům pocit viny.

Žádnou vinu vůči nim neneseme. Chlív, který tam mají, si udělali sami. Bídu, kterou tam trpí prostí lidé, si zavinili sami. Domácí násilí si tam páchají sami Dokonce ani analfabetismus a ženské obřízky jsme jim tam nepřinesli my.

Na křížových výpravách jsem nebyl, dokonce pokud vím, ani nikdo z rodiny, a i kdyby – jakkoli mi nejsou křižáci sympatičtí (jako asi většině Čechů), křížové výpravy do Svaté země zamířily poté, kdy tuhle původně křesťanskou zemi anektovali Arabové vojenským vpádem. Když vemu v potaz, z jak velké části Evropy museli naši předci  Araby a Turky doslova vypráskat, necítím žádnou sebenenávist za nějakou “vinu” mých předků. Protože se neprovinili ničím, než obranou naší země. Nemám to za zlé ani dnešním Turkům a Arabům, to byla historie, oni za své předky také nejsou odpovědní.

Takže ano, je to dobře, že tu je projekt Hate free. Zabrání šíření nenávistné kvazináboženské politické doktríny, která považuje za správné kamenovat odpadlíky a šířit svou jedinou správnou víru ohněm a železem. Nenávistné ideologie tu fakt nechceme. Chceme tu vybudovat hate-free zónu.

Myslí to tak, že jo?!

Zdroj: http://houska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=448276

9212 Celkem čtenářů 2 Dnes čtenářů
http://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/brain-free.jpghttp://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/brain-free-150x150.jpgTomášMigrační vlnaSekulární společnost a islámSpolečnostVšechny rubrikyeu,evropská unie,hate free,totalitaTak čtu o tom, jak u nás za desítky milionů tvrdě maká jakási neziskovka na projektu Hate Free. Něco jim prý nasypali Norové přes své fondy, ale hlavně to platí Úřad vlády a jeho Agentura pro sociální začleňování a něco i Česká televize, zvaná veřejnoprávní. Tedy vlastně, platíme to my, daňoví...Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii