Víte jak vypadá správná škola podle představ nejkompetenějších expertů na vzdělání? A víte, proč nechci aby jí někdo zaváděl a měnil k jejímu obrazu všechny školy?

Všimněte si, jak se v našem školství zavádí, ruší, přikazuje, zakazuje, nařizuje… místo aby se umožňovalo, inovovalo, hledalo, podporovalo.

Všimněte si, jak moc se naše společnost změnila za posledních 20 let a jak málo se naše školství změnilo za posledních 200 let. (A nůžky se trvale rozevírají dál.)

Pokračovat ve čtení na: http://houska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=521755

483 Celkem čtenářů 4 Dnes čtenářů
http://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/vzdelání2-564x1024.jpghttp://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2016/12/vzdelání2-150x150.jpgTomášVšechny rubrikyVzdělání a vzdělávací politikaškola,vdělání,vzdělávací systémVíte jak vypadá správná škola podle představ nejkompetenějších expertů na vzdělání? A víte, proč nechci aby jí někdo zaváděl a měnil k jejímu obrazu všechny školy? Všimněte si, jak se v našem školství zavádí, ruší, přikazuje, zakazuje, nařizuje... místo aby se umožňovalo, inovovalo, hledalo, podporovalo. Všimněte si, jak moc se naše...Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii