Je tu druhé vydání. Nedělal jsem dotisk, ale má novou obálku (od Petra Boháčka), pár bonusů uvnitř a mám z něj radost snad ještě větší než z prvního.

Dneska vyrazila na cestu za knihkupci (měli by ji mít i tam, kde jste zvyklí za knížkami chodit), takže jestli vám říkají, že nemají, je to jen proto, že si ji ještě neobjednali! Takže ať to pěkně napraví.  

Samozřejmě můžete objednat i tady na eshopu, ale jestli rádi nakupujete na eshopu Kosmas.cz, najdete ji i tam. A ať vás baví.

Knížky míří ke knihkupcům

 

3541 Celkem čtenářů 1 Dnes čtenářů
http://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2017/11/tištěná-kniha-na-stole2-1024x592.jpghttp://sedmavlna.cz/wp-content/uploads/2017/11/tištěná-kniha-na-stole2-150x150.jpgTomášNovinkyVšechny rubrikydystopie,fantasy,knížky,Liber vitae,postapoJe tu druhé vydání. Nedělal jsem dotisk, ale má novou obálku (od Petra Boháčka), pár bonusů uvnitř a mám z něj radost snad ještě větší než z prvního. Dneska vyrazila na cestu za knihkupci (měli by ji mít i tam, kde jste zvyklí za knížkami chodit), takže jestli vám říkají,...Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii