Máte pocit, že došlo k odcizení politických elit svým voličům? Že se tu vykřikují chilialistická hesla o novém světovém řádu, potřebě humanity – a na druhé straně absolutně logicky demonstruje s atrapami šibenic? Aniž to co řeší?

Dnešní článek zahájím infografikou. Protože je to jednodušší, rychlejší na pochopení a přehlednější. Rád bych totiž postupně našel příčiny – a také hledal řešení. A bude-li se o nich diskutovat, tím lépe.

(Grafiku lze rozkliknutím zvětšit)

Které příčiny můžeme ovlivnit a v jakém horizontu

Selhávání ochrany vnější hranice schengenského prostoru

a družno dodat v kombinaci s ignorací dublinských dohod o azylovém právu. Ono se to logicky nabízí jako první. Schengenský bezpečnostní systém selhal a teď je otázka, co s tím můžeme udělat.

Pokračovat ve čtení na: http://houska.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=475883

1894 Celkem čtenářů 6 Dnes čtenářů
TomášMigrační vlnaSekulární společnost a islámSpolečnostVšechny rubrikymigrační vlnaMáte pocit, že došlo k odcizení politických elit svým voličům? Že se tu vykřikují chilialistická hesla o novém světovém řádu, potřebě humanity - a na druhé straně absolutně logicky demonstruje s atrapami šibenic? Aniž to co řeší? Dnešní článek zahájím infografikou. Protože je to jednodušší, rychlejší na pochopení a přehlednější....Tomáš Houška - blog o hlavně budoucnosti, i když občas k ní docházíme přes historii