Tomáš HouškaMořem jdou vlny. Vždycky několik malých a pak přijde jedna velká. Velká vlna, která může leccos změnit. Sedmá vlna je blog o takových vlnách ve společnosti.

Psát blog jsem začal před lety na serveru Lidovky.cz, který jeho admini umrtvili. Proto jsem začal tím, že své blogy z Lidovek (aspoň ty, u kterých jsem seznal, že to má nějakou cenu,) jsem přesunul sem. Jen jim většinou chybí vrátit obrázky, na ty dojde postupně.

Je tu také (ponejvíc linkovaná) většina mých blogů z iDnesu.  Nějakou dobu bojoval s šíleně šlendriánským redakčním systémem a stále není tak přehledný, jak bych rád. Takže v článcích na blogu se vám bude lépe listovat a hledat z tohoto webu, většinou tu bude perex a začátek článku a link na zbytek.

Samozřejmě www.SedmaVlna.cz bude to záloha, že moje články nezmizí ze světa jedním rozhodnutím jakéhosi admina, který se špatně vyspal. Takže je vlastně víceméně jasné, že všechny blogy, co budou na iDnesu, budou odkazované z téhle stránky, ale na iDnesu nebude všechno, co tady.

Paralelně existuje stránka https://www.facebook.com/SedmaVlna. Házím tam krátké notičky, vtípky, infografiku, jednověté komenty – a odkazy na blogy.

Asi přidám pár pravěkých článků, protože to bude hlína.  Mám různé archiválie, které v různých periodikách vyšly před 20-30 lety a některé možná pustím do virtuálního světa. Jsou tu ještě nějaké drobné nedodělky, ale nejsppíš si jich ani nevšimnete.

A kdo jste zvědavý, co je na FB Sedmé vlny a nejste facebookový, můžete to najít tady:

15387 Celkem čtenářů 4 Dnes čtenářů