Sedmá Vlna

pracovní sešit

Zobrazeny 3 výsledky

 • Za krále Jana

  Za krále Jana

  Za krále Jana

  Tomáš Houška 

  32 stran 2010

  Pracovní sešit – původce vzdělávacím projektem tematicky zaměřeném na panování krále Václava IV.a jeho dobu. Přesto, že těžiště, téma projektu, se soustředí kolem témat dějepisu pro ZŠ a SŠ, úlohy jsou mezipředmětové a pomohou s realizací mezipředmětového projektu. Tento pracovní sešit vám dovolí diferencovat úkoly podle obtížnosti a adekvátně zaměstnat a zaúkolovat různě nadané žáky. Zpracovaný pracovní sešit žákům navíc poslouží jako obsahově bohaté portfolio dokládající jejich vlastní práci.

  Ukázka ke stažení >>

  59,00 
 • rok krále václava

  Václav IV. – 650 let

  Václav IV. 650 let

  Václav IV. – 650 let

  Tomáš Houška

  32 stran, 2013

  Pracovní sešit – původce vzdělávacím projektem tematicky zaměřeném na panování krále Václava IV.a jeho dobu. Chcete-li se ve škole pustit do rozsáhlejšího vzdělávacího projektu, který bude přesahovat jednotlivé třídy i předměty, tento pracovní sešit vás bude provázet projektem a celý celoroční projekt můžete sestavit z úloh obsažených v tomto sešitu. 

  59,00 
 • Můj dům, moje planeta – enviromentální výchova

  Můj dům, moje planeta

  Můj dům, moje planeta – enviromentální výchova

  Tomáš Houška

  32 stran, 2007

  Pracovní sešit usnadňující učit průřezové téma enviromentální výchova přes mezipředmětový vzdělávací projekt. Je postavený tak, aby ho mohl učitel využít buď celý nebo jeho části jako doplněk k jiné výuce, nebo na jeho základě mohl postavit komplexnější douhodobý projekt, v ideálním případě, aby na projektu mohli spolupracovat učitelé různých předmětů vyučujících v téže třídě. 

  Ukýzka ke stažení >>

  59,00